Results 1 to 10 of 10

Thread: Я хочу лучше говорить по-русски

Hybrid View

  1. #1
    Новичок
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    4
    Rep Power
    0
    Hello! my name is Irina, i am russian native speaker, i would like to communicate with you and help you to improve your speaking skills in russian my skype: irinakovaleva91

  2. #2
    Новичок
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    3
    Rep Power
    0
    У меня нет icq, но если у вас есть skype, мой ник - nathenpd

Similar Threads

  1. Я хочу говорить по-русски!
    By jjjiimm in forum Penpals and Language Exchange
    Replies: 8
    Last Post: October 27th, 2010, 08:02 AM
  2. разговаривать vs говорить
    By Hanna in forum Grammar and Vocabulary
    Replies: 15
    Last Post: February 23rd, 2010, 08:39 PM
  3. говорить по-русски
    By in forum Penpals and Language Exchange
    Replies: 3
    Last Post: August 28th, 2005, 08:01 PM
  4. Replies: 3
    Last Post: July 20th, 2004, 08:31 AM
  5. говорить , обсуждать итд
    By waxwing in forum Говорим по-русски
    Replies: 7
    Last Post: March 4th, 2004, 08:02 PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  


Russian Lessons                           

Russian Tests and Quizzes            

Russian Vocabulary