Thanks a bunchI especially liked "Не все ли равно? "
What would be the direct translation of it? Is it really used for who cares?
Yay more ways to extress my disinterest![]()
Thanks a bunchI especially liked "Не все ли равно? "
What would be the direct translation of it? Is it really used for who cares?
Yay more ways to extress my disinterest![]()
"Особенно упорно надо заниматься тем, кто ничего не знает." - Като Ломб
"В один прекрасный день все ваши подспудные знания хлынут наружу. Ощущения при этом замечательные, уверяю вас." -Кто-то
Russian Lessons | Russian Tests and Quizzes | Russian Vocabulary |